מימון לקניית רכב באופיר סוכנויות

מעוניינים לקבל הצעת מימון?

ממלאים את הטופס ומקבלים את עסקת המימון המשתלמת ביותר בישראל!

* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

לקוחות אופיר סוכנויות נהנים מאישור סכומי כסף גבוהים יותר לצד ריביות נמוכות יותר ותנאים טובים יותר בהחזר החודשי!

מס' 1 בישראל בעסקאות מימון לרכב!

סוכנות הרכב אופיר סוכנויות מבצעת מול חברות האשראי עשרות עסקאות מימון לקניית רכבים מדי שבוע. הסוכנות נבחרת מדי שנה לאחת מ-5 סוכנויות הרכב המובילות בישראל וזוכה לתנאי מימון טובים יותר עבור לקוחותיה ממרבית סוכנויות הרכב המתחרות. תנאי המימון הייחודים והמשודרגים להם זוכים לקוחות הסוכנות מתבטאים הן באישורים על סכומים גבוהים יותר עבור כל לקוח והן באחוזי ריבית הנמוכים ביותר בעת החזר ההלוואה. 

מסלולי המימון הבלעדיים ללקוחות אופיר סוכנויות :

ללא מקדמה

ללא פתיחת חסכונות

ללא הכבדה על תזרים המזומנים

ללא תפיסת אשראי

תשלום בשקים או הוראת קבע

אישור זכאות מהיר

אישור סכומי כסף גבוהים יותר

ריביות נמוכות יותר

ההחזר החודשי הנמוך ביותר

עד 100% הלוואה

מדוע עסקת מימון לקניית רכב באופיר סוכנויות היא העסקה המשתלמת ביותר?

עסקת המימון הטובה ביותר

לקוחות אופיר סוכנויות נהנים מתנאי המימון הטובים ביותר בתחום הרכב בישראל. בדיקת הזכאות עבור כל לקוח נעשית מול חב' האשראי הרלוונטיות בהתאמה אישית. לאחר השוואות ההצעות ו"יצירת תחרות" בין חב' האשראי אנו מצליחים לאשר הלוואות גדולות יותר מהמתחרים ולדאוג להנחות משמעותיות מהריביות המקובלות ברוב המוחלט של המקרים.

המחירים הטובים ביותר על כל הרכבים

אופיר סוכנויות מחזיקה מגוון ענק של רכבי 0 ק"מ, יד ראשונה, יד שניה, ספורט ויוקרה, מסחריות ועוד. אנחנו באופיר סוכנויות דואגים כי בכל קטגורית רכב הלקוח ייהנה מהמחירים והתנאים הטובים ביותר בישראל ומהטבות בלעדיות שיחסכו לו המון כסף בהווה ובעתיד.

העסקה המשתלמת ביותר לקניית רכב

אצלנו תקבלו את עסקת המימון הטובה ביותר בשילוב המחיר הטוב ביותר על הרכב החדש. תוסיפו לזה את ההנחות וההטבות הבלעדיות להם זוכים לקוחות אופיר סוכנויות וקיבלתם את עסקת קניית הרכב המשתלמת ביותר בישראל!

עסקת המימון הטובה ביותר + המחירים הטובים ביותר על כל הרכבים = העסקה המשתלמת ביותר לקניית רכב

יוצרים קשר עם אופיר סוכנויות ויוצאים עם הרכב החדש כבר באותו יום!

אז מה עושים:

יוצרים קשר עם אופיר סוכנויות ועושים בדיקת זכאות מהירה

ניתן ליצור קשר עם סוכני המכירות באמצעות הטלפון, מייל, ווטצאפ, רשתות חברתיות או טפסים מקוונים באתר. בעת יצירת הקשר אנו נזדקק למס' תעודת הזהות של מבקש ההלוואה וסכום הכסף המבוקש. סוכני המכירות שלנו מיומנים בביצוע בדיקות זכאות מהירה ויסודית מול מס' חברות אשראי ויצירת תחרות להשגת התנאים האופטימליים עבור הלקוח.

מקבלים את הצעת המימון המשתלמת ביותר

סוכני המכירות שלנו יציגו עבורך את הצעת המימון המשתלמת ביותר מבין מגוון כל ההצעות שהתחרו. כאמור, הצעה זו ייחודית ללקוחות אופיר סוכנויות עם התנאים הטובים ביותר עבורך להלוואה לקניית רכב בישראל. יתכן, כי במס' מצומצם מאוד (4 בלבד) של סוכנויות רכב בישראל תוכל להשוות את תנאי הלוואה שלנו אך בשום סוכנות לא תוכל לקבל תנאים טובים יותר.

יוצאים עם הרכב החדש כבר באותו יום

מרגע קבלת האישור הצוות שלנו מתחיל לתקתק עניינים ולטפל בבירוקרטיה ביעילות כדי שתוכל להנות מהרכב החדש שלך כמה שיותר מהר. אנו דואגים להעברת בעלות מהירה וטיפול בכל הפרטים הקטנים על מנת לספק חווית קניה מהנה ועניינית עד כמה שניתן. לאחר סיום כל הפרוצדורות הידועות בקלילות ובמהירות תצא עם הרכב החדש שלך בידיעה שיצאת עם הרכב שתמיד רצית וקיבלת את עסקה הטובה ביותר עבורו.

סוכני המכירות שלנו בעלי ניסיון רב במציאת עסקת המימון המשתלמת ביותר עבור כל לקוח ע"פ דרוג האשראי שלו, סכום הכסף המבוקש ויכולת ההחזר החודשי.בעת יצירת הקשר עימנו אנו נזדקק למס' תעודת הזהות של מבקש ההלוואה, סכום הכסף המבוקש והערכה של הסכום החודשי אותו הוא ירצה להחזיר כל חודש. ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון, מייל, ווטצאפ, רשתות חברתיות או למלא את הטופס המקוון לבדיקת זכאות.

מעוניינים לקבל הצעת מימון?

ממלאים את הטופס ומקבלים את עסקת המימון המשתלמת ביותר בישראל!

אופיר סוכנויות – קניית רכב בראש שקט

ניווט

רוצים לדעת עוד

הירשמו לקבלת עדכונים

Open chat
1
Scan the code
Hello
Can we help you?